Na Kontaktoni

Si Mund T'ju Ndihmojmë?

Ne jemi këtu që t’iu përgjigjemi çdo pyetjeje që mund të keni. Na kontaktoni dhe ne do iu përgjigjemi sa më parë të jetë e mundur, qoftë edhe nëse keni vështirësi të gjeni diçka në website-in tonë, do bëjmë të pamundurën që ta gjejmë ne për ju.

Shërbimi Ndaj Klientit

E hëne – E premte 8:00 – 16:00
E shtune 8:00 – 13:00

Cel. +355 68 208 1354
Email: Info@denisa.al 

Adresa

Rr. Albatrans,
Prush Tirana, Albania

 

Showroom

Radiostacioni Kashar, 
Autostrada Tirane – Durres Km6

 

Na dërgoni mesazh.